Ons Team

Bert Verrezen
Al jarenlang kantoorhouder en gezicht van Fintro Herentals. Onder zijn leiding werd het kantoor uitgebouwd tot waar we nu staan. U kan bij hem terecht voor al uw vragen of opmerkingen.

Contacteer Bert via bert.verrezen@fintro.be

Bert Verrezen

Bart Spiessens
Als verantwoordelijke professionele kredieten kunnen ondernemers en ondernemingen bij Bart terecht voor al hun vragen rond bankzaken en kredieten.

U kan Bart steeds bereiken via bart.spiessens@fintro.be

Bart Spiessens
Evelien Verrezen
De dochter van Bert en Leen is bij Fintro Herentals verantwoordelijk voor de particuliere kredieten. Vragen over financiering van woning, wagen of iets dergelijk? Dan bent u bij Evelien aan het goede adres. Mailen kan via evelien.verrezen@fintro.be
Evelien Verrezen 
Jutta Leysen
Bij vragen over sparen of beleggen is Jutta de vrouw die u moet hebben. Als verantwoordelijke voor onze spaar- en beleggingsproducten heeft zij de antwoorden. Mail haar voor meer info op jutta.leysen@fintro.be
Jutta Leysen
Leen Van den Putte
Leen heet u steeds een warm welkom als u binnenwandelt in ons kantoor. Als verantwoordelijke voor de dagdagelijkse bankzaken is zij uw eerste aanspreekpunt. U kan haar bereiken via leen.vandenputte@fintro.be
Leen Van den Putte

Lief Kerkstoel
Schadegeval? Dan moet u bij Lief zijn. Zij zorgt voor de opvolging en behandeling van alle schade-afhandelingen. Vragen? Contacteer haar via lief@kantoorverrezen.be

 

Nadine
Gino Vervloet
Onze man voor het opmaken en opvolgen van uw verzekeringscontracten is Gino. Aarzel niet om hem te contacteren via gino@kantoorverrezen.be als u hierover vragen hebt.
Gino Vervloet 
Nadine Mertens
Voor onze zakelijke klanten is Nadine het eerste aanspreekpunt. Bij vragen kan u steeds bij haar terecht, zij zorgt er voor dat u snel geholpen wordt. Mail haar op nadine.mertens@fintro.be
Lief
Marianne Verrezen
De andere dochter van Leen en Bert, en zus van Evelien, staat paraat voor ons professioneel cliƫnteel. U kan bij haar terecht voor alles wat betreft professionele kredieten en het openen van professionele rekeningen. U kan Marianne bereiken via mail op marianne.verrezen@fintro.be
Marianne
Ria Pelsmaekers
Ria is onze vrouw voor het opmaken en opvolgen van particuliere verzekeringscontracten. Vragen over uw verzekering? Neem gerust contact op met haar via ria@kantoorverrezen.be
Nicole
Nicole Pelsmaekers
Nicole is de zus van Ria en behoort sinds begin 2020 tot ons team. U kan bij haar terecht voor behandeling en opvolging van eventuele schadegevallen. Mail Nicole op nicole@kantoorverrezen.be
Ria